Ваша корзина пуста.

Попробовать

Доставка

Saistībā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem, ir iespējamas nelielas piegādes aizkavēšanās. Lūdzam būt saprotošiem. Mēs ar sadarbības partneriem darām visu iespējamo, lai Jūs savu pasūtījumu saņemtu ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā.

Lūdzam, Jūs būt saprotošiem. Par nozīmīgām izmaiņām Jūs tiksiet nekavējoties informēts.

Piegāde pa pastu

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Piegāde tiek veikta uz to Pasta nodaļu, kura apkalpo Jūsu norādīto adresi. No Latvijas Pasta Jūs saņemsiet SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, tiklīdz Jūsu pasūtījums būs pieejams norādītajā Pasta nodaļā. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs personīgi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu; cita persona nevar saņemt paku Jūsu vietā. Latvijas Pasta darba laiku lūdzam skatīt tuvākajā pasta nodaļā.
Preču sūtījumi, kas smagāki par 20 kg, kā arī nestandarta izmēra pakas, vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru. Sūtījums Pasta nodaļā tiek uzglabāts 14 dienas.

Piegāde ar Eksprespasts kurjeru

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Eksprespasts kurjera servisu. Pasūtījums tiek nogādāts norādītajā adresē. Lielgabarīta sūtījumus, kas smagāki par 30 kg, kurjers piegādā tikai līdz daudzdzīvokļu mājas parādes durvīm, privātmājai līdz vārtiem, ienešana un uznešana uz konkrētu stāvu netiek nodrošināta. Piegādes rītā Jūs saņemsiet informatīvu SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, par to, ka šodien tiks piegādāts sūtījums, kā arī kurjera telefona Nr., gadījumā, ja vēlaties precizēt piegādes laiku vai mainīt pasūtījuma saņemšanas dienu. Ja piegādes laikā Jūs nebūsiet mājās, tad Exprespasta kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz Eksprespasta noliktavu. Divu nedēļu laikā Eksprespasts sazināsies ar Jums personīgi, lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu. Sūtījums Eksprespasta noliktavā var tikt uzglabāts 14 dienas, šajā laika periodā Jūs arī personīgi varat sazināties ar Eksprespasta zvanu centru (+371 67008008), lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu.

Kurjera piegādes darba laiks darba dienās: Latvijas galvaspilsētā Rīga – no 8:00 - 21:00, par piegādēm pēc 17:00 iepriekš vienojoties ar Eksprespastu, Pārējā Latvijas teritorijā – no 08:00 līdz 17:00
Norēķināties par pasūtījumu ir iespējams tikai ar norēķinu karti. Sūtījuma iepakojumu var atvērt tikai pēc preces apmaksas veikšanas un paraksta par saņemšanu.
Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.